Novinka – plastové terasové dveře

Novinka – plastové terasové dveře

Eshop okna-hned.cz | OKNA HNED nabízí (kromě plastových oken) skladem i plastové dveře v standardnbím rozměru 90 x 205 cm.

Plastové dveře nabízí ve dvou provedeních a sice jako dveře zcela prosklené:

A nebo jako plastové dveře s plnou výplní:

Nejedná o balkonové dveře, které jsou osazeny běžnými okenními panty! U levnějších dveří je možné se setkat s nekvalitním vyztužením, které má za následek následné „kroucení“ dveřních křídel a s tím spojenou špatnou funkčnost. Setkali jsme se také s tím, že ne vždy je používáno dveřní (širší) křídlo, které je určené pro tento typ dveří což má za následek nekomfortní umístění zámku a kliky. 

Jedná se o levnější variantu vstupních dveřís hliníkovým prahem, oboustrannou klikou, zámkem se 3 klíči. Dveře jsou vyrobeny s širším (105mm), dveřním křídlem. To umožňuje bezproblémové osazení dveřního zámku a oboustranné kliky. Pro bezvadné vyladění jsou na dveřích namontovány dveřní panty, které je možné seřizovat ve třech směrech.

Dveře jsou vybaveny hliníkovým prahem s přerušeným tepelným mostem (tzn. ve velkých mrazech nebude dveřní práh promrzat). Překračování hliníkového prahu, díky jeho výšce pouhých 20mm, ani nezaznamenáte.
(tyto dveře lze použít jako terasové dveře, dveře na zahradu, dveře do garáže, vedlejší vchodové dveře, dveře na terasu, dveře do dílny, dveře s hliníkovým prahem, dveře s oboustrannou klikou, dveře se zámkem).

Rozhodně doporučujeme se na tento produkt (plastové dveře) podívat!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*